Депутати БПП зустрілися з медиками Ромен

Депутати фракції «БПП «Солідарність» в Роменській міськраді свою жовтневу зустріч провели з колективом медичних працівників Першої обласної спеціалізованої лікарні. Метою зустрічі було обговорення питання децентралізації влади та створення об’єднаних територіальних громад на Роменщині.

Тема обговорення викликала жваву дискусію, тому що вона зачіпає «за живе» кожного мешканця району. Свої бачення, переконливі аргументи на користь своєї позиції представили депутати міської ради. Усі виступаючі відмітили те, що обов’язковою умовою добровільного об’єднання є спроможність територіальної громади.

Медики з’ясовували у депутатів особливості належної організації медичного обслуговування у новостворених об’єднаних територіальних громадах, вони висловлювали своє бачення подальшого функціонування закладів у межах сформованих госпітальних округів. Не обійшли увагою і питання фінансування медичних закладів.

DSC_1680 DSC_1689

Підбиваючи підсумки, учасники зустрічі підкреслили, що кожна громада, зваживши усі «за» та «проти», повинна вирішити, що для неї краще, прорахувати всі фінансові ресурси та можливості, тим більше, що іншого шляху розвитку місцевого самоврядування не буде, окрім, як створення територіальних об’єднаних громад та децентралізація влади з передачею повноважень на місця.