Партійці БПП вшанували пам’ять невинно убієнних в роки Голодомору

Цієї суботи в кожному районі Сумської області партійці долучилися до вшанування пам’яті невинно убієнних в роки голодомору. Зокрема, у Ромнах біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору відбувся мітинг-реквієм за участі  депутатів та партійців міської організації партії «БПП «Солідарність», представників громадськості, духовенства та усіх небайдужих до страшної сторінки в українській історії.

Присутні схилили голови в жалобі за земляками, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть, священнослужителі міста Ромни провели молебень в ім’я невинно убієнних, під час якої  громада мала  можливість помолитися за тих, хто загинув в роки голодоморів.

«Страхітливий злочин ніколи і нічим не стерти з людської пам’яті. У ці дні, коли по всій Україні відбуваються заходи-реквієми, відчинимо свої душі і серця для пам’яті про страшні роки, зробімо все для того, щоб ніколи, за будь-яких обставин ця трагедія більше не спіткала Україну» – сказав у своїй промові голова міської організації «БПП «Солідарність» Володимир Роздобудько.

На знак пам’яті про загиблих учасники зібрання запалили свічки пам’яті та виклали хрест.

DSCN3973