Віталій Савоненко ініціював нараду щодо впровадження медичної реформи на Краснопільщині

Під керівництвом голови Краснопільської районної організації партії «БПП «Солідарність», голови Краснопільської районної ради Віталія Савоненка проведено нараду щодо основних етапів впровадження медичної реформи в Краснопільському районі.

В нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, селищний голова Юрій Яремчук, заступник голови районної ради Іван Гавенко, головний лікар Краснопільської ЦРЛ Євген Івахненко та заступник головного лікаря з економічних питань КЗ «Краснопільський ЦПМСД» Юлія Жирякова.

На нараді було обговорено і низку проблемних питань, що заважають реалізації змін у медичній галузі та окреслили основні шляхи їх вирішення. За результатами зустрічі голова районної ради Віталій Савоненко дав відповідні доручення керівникам медичних закладів району та наголосив на проведенні інформаційних заходів серед населення щодо роз’яснення основних положень медичної реформи. В майбутньому запропоновано учасникам наради проводити зібрання систематично з метою обговорення проблем та шляхів їх вирішення.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*