Партійці спонукають жителів Липової Долини до створення ОТГ

Партійці Липоводолинської організації партії  «БПП «Солідарність» постійно співпрацюють з населенням району, мотивуючи їх до створення ОТГ. Днями до громадської приймальні БПП «Солідарність» завітали жителі селища, щоб знову обговорити питання створення ОТГ.  В спільній розмові дійшли висновку, що потрібно якнайшвидше провести реформу децентралізації в районі.

Зміни в Бюджетному і Податковому кодексах України дали місцевим бюджетам додатково близько 50 нових джерел доходів. Ними громади розпоряджаються самостійно.

Завдяки цьому громади не чекають, поки їм щось виділять «зверху». Вони безпосередньо отримують кошти з державного бюджету і державного фонду регіонального розвитку. Справжнім господарям – додатковий стимул. І не тільки грошима, а й допомогою у вирішенні найважливіших питань: ремонт шкіл і доріг, побудові дитсадків і житла. Завдяки децентралізації можна дуже швидко і ефективно вирішити ті питання, які не вирішувалися не те, що роками – десятиліттями!

Ми і надалі будемо проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності реформи децентралізації, створення ОТГ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*