За сприяння Віталія Дейниченка у школах Сумського району розпочалась серія ознайомчих занять з діяльністю поліції

Кожна дитина, хоча б раз у житті, мріє опинитись в ролі поліцейського: потримати в руках справжню зброю, сісти за кермо поліцейського авто та увімкнути сигнал сирени. Таку можливість тепер мають учні шкіл Сумського району.

З ініціативи Віталія Дейниченка вже відбулось перше практичне заняття для учнів Нижньосироватської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Бориса Грінченка. У теоретично-практичному навчанні взяли участь 9-11 класи. Саме для них поліціянти Сумського районного відділу поліції представили сучасну форму та амуніцію патрульних і дільничих, серед якої: нагрудна відеокамера (завдяки підтримці районної влади, якою забезпечений кожен патрульний), індивідуальний жетон, пістолет “Форт-12”, пістолет ПМ, газовий балончик, наручники, тактичний ліхтарик, два варіанти шоломів (стандартний і полегшений), бронежилет другого і четвертого класу захисту, автомат АКСУ.

З підлітками поспілкувались щодо роботи патрульного поліцейського, щодо запобігання курінню і наркозалежності, щодо попередження правопорушень, пояснили відмінність між адміністративною та кримінальною відповідальністю. Загалом, поліцейські торкнулись досить великої кількості актуальних тем для дітей.

IMG_5244 IMG_5256 IMG_5274