Обговорено запровадження медичної реформи в Краснопільській ОТГ

Голова об’єднаної територіальної громади Юрій Яремчук провів робочу зустріч з головним лікарем Краснопільської центральної районної лікарні Євгеном Івахненком та головним лікарем КЗ «Краснопільський ЦПМСД» Валентиною Масалітіною з питань впровадження медичної реформи на Краснопільщині і подальшої роботи галузі охорони здоров’я в громаді.

Обговорювались проблемні питання надання медичної допомоги населенню та шляхи їх вирішення, покращення матеріально-технічного стану закладів медицини в 2018 році, виконання завдань в рамках прийнятої реформи охорони здоров’я. Зокрема мова йшла про підключення закладів медицини до мережі Інтернет, забезпечення робочого місця кожного лікаря на селі та необхідним обладнанням, оргтехнікою тощо.

– В Україні почала діяти медична реформа. Тепер кожному українцю треба обирати собі сімейного лікаря, щоб підписати з ними декларації про медичне обслуговування. А кожному медичному закладу необхідно відповідати певним вимогам та критеріям, надавати якісну та кваліфіковану медичну допомогу. Потрібно проводити роз’яснювальну роботу з населенням, заохочувати людей укладати угоди саме з нашими лікарями, – прокоментував Юрій Яремчук.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*