Роменські партійці роз’яснили переваги медреформи медпрацівникам Хмелівської амбулаторії

Нещодавно партійці Роменської міської організації партії «БПП «Солідарність» провели зустріч з медиками сімейної амбулаторії в селі Хмелів Роменського району. Під час спільної розмови обговорювалися переваги медичної реформи, на яку очікують громадяни України. За даними соціологів, понад дві третини українців мають позитивні очікування. Особливо актуальними для споживачів медичних послуг є сімейна медицина, діагностика захворювань і консультації спеціалістів.

«Медична реформа гарантує надання українцям  безоплатні послуги у кожній медичній установі, а тариф за кожну послугу з переліку співоплати має бути єдиним на всій території України. Пацієнти отримають право обирати сімейного лікаря, а медики будуть отримувати легальні кошти за свою роботу. Саме така система працює у Скандинавії, Великобританії, Іспанії, Польщі», – роз’яснювали партійці.

Однією з проблем місцевого медичного закладу є недостатня матеріально-технічна база.

«Згідно нової медичної реформи незабаром в Україні має запрацювати єдина електронна база сімейних лікарів. В перспективі це допоможе пацієнтам обирати свого лікаря та заключати із ним договір. Однак, без належної комп’ютерної техніки забезпечити цей процес неможливо. Особливо гостро ця проблема постає у сільській місцевості», – розповів головний лікар Хмелівської амбулаторії.

Тому медики звернулися до народного депутата від БПП Миколи Лаврика з проханням допомогти у придбанні комп’ютерів для закладу.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*