Роменські партійці організували екскурсію для школярів «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921»

В Ромнах у міському будинку культури відкрилася виставка, присвячена 100-річчю Української революції: «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921», яку підготували науковці Українського Інституту національної пам’яті. Роменська міська організація партії «БПП «Солідарність» організувала ряд екскурсій по виставковим залам цієї експозиції для старшокласників міста.

Разом з місцевим краєзнавцем Іриною Таран школярі перенеслися в минуле століття та ознайомилися з історичними подіями весни 1917 року, коли  відбувалося становлення української держави – розбудовувався державний устрій, працювали урядові організації, вводилась українська грошова одиниця, діяла церква, розвивалися власне військо і флот, освіта й культура.

З представленої експозиції школярі в простій та цікавій формі дізналися про події Української революції, адже у створенні виставки задіяно більш ніж 250 унікальних документів та фотографій.

«Метою шкільних екскурсій стало бажання познайомити роменську молодь з подіями революції 1917-1921 років, показати іншу історію, показати події, які дуже довгий час замовчувалися. Адже саме цей період став визначним для України. В цей час відбулося об’єднання в одній соборній державі східних та західних земель. Виставка зображує події  становлення українського суспільства в період Української революції, а також показує, що українці готові на все заради своєї країни», – розповіли партійці міської організації «Солідарність».

DSC_1038 DSC_1040

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*