Заява фракції «Солідарність» в Сумській міськраді

Заява фракції «Солідарність» в Сумській міськраді щодо затримання Прокуратурою Сумської області спільно зі співробітниками Служби Безпеки України в Сумській області депутата В’ячеслава Степченка.

За результатами слідства саме правоохоронні органи, дотримуючись букви закону, мають дати чітку оцінку щодо складу правопорушення В’ячеславом Степченком або ж спростувати звинувачення, які були оприлюднені раніше.

Наразі в нашій державі успішно функціонує низка антикорупційних інстанцій, такі як Національне антикорупційне бюро, Спеціалізована антикорупційна прокуратура, створюється антикорупційний суд. Наявність професійної і незалежної слідчої та судової системи є однією з основних запорук існування правової держави. При чому, така система покликана виконувати одразу два надважливих завдання: з однієї сторони – гарантувати належне застосування законів та слугувати запобіжником від свавілля органів влади, а з іншої – забезпечувати невідворотність покарання для правопорушників.

Для нас репутація членів фракції «Солідарність» є дуже важливою, тому ми розраховуємо на професійність та об’єктивність правоохоронних органів під час подальшого слідства та наголошуємо на необхідності неупередженого розслідування даної справи і винесенні правомірної оцінки.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*