Кролевчани дякують Володимиру Гороху за плідну роботу

З робочим візитом Кролевеччину відвідав депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Володимир Горох. Депутат провів особистий прийом громадян, взяв на контроль вирішення проблем з якими звернулися люди. Була й приємна мить. Від імені всіх жителів Кролевеччини, відома кролевецька журналістка й прозаїк Світлана Малиношевська подякувала народному обранцю за велику роботу, котру Володимир Горох проводить в облраді і безпосередньо на своїм окрузі, зокрема, отримання якісних медичних послуг, лікуючись та консультуючись в СОКЛ.

«Жителі Кролевеччини безмежно вдячні вам, шановний Володимире Васильовичу, за турботу й піклування, за виїзні консультації вузькопрофільних фахівців в населені пункти району »,- сказала Світлана Михайлівна.

Користуючись нагодою голова районної організації НСЖУ привітала народного обранця з Великодніми святами, побажавши йому всіляких щедрот й надалі радувати своїх земляків великими справами задля людей і для людей, процвітання рідного краю, презентувавши депутату Сумської обласної ради, Почесному громадянину с. Мутин, Почесному громадянину Кролевеччини свою нову книгу «Кролевецька Лілея».

29572577_355400811635358_3682687798484076388_n

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*