Віталій Савоненко відкрив змагання з техніки пішохідного туризму серед школярів

Голова Краснопільської районної організації партії «БПП «Солідарність» Віталій Савоненко взяв участь у відкритті змагань з техніки пішохідного туризму серед школярів, які традиційно проводяться в мальовничому місці в урочищі Ростакове на території Хмелівського старостинського округу Краснопільської селищної ради Краснопільського району.

У туристичному зльоті взяли участь 9 команд, серед них 5 команд закладів освіти Краснопільської селищної ради, 2 команди закладів освіти Краснопільської районної ради та команди Миропільського НВК і Великобобрицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

Віталій Савоненко привітав учасників та тренерів команд, підкреслив важливість туристично-краєзнавчої роботи у вихованні здорових і сильних патріотів своєї Батьківщини. «Ці змагання дають можливість зустрітися юним туристам у неформальних умовах, поспілкуватися, обмінятися досвідом, відкрити для себе щось нове, налагодити дружні стосунки, – зазначив Віталій Олексійович. – Дозвольте мені привітати вас з початком змагань і побажати вам успіхів у спортивній боротьбі, удачі, яка так іноді потрібна спортсмену, зміцнити своє здоров’я, обмінятися досвідом, досхочу намилуватися природою цього мальовничого куточка нашого району. Легких рюкзаків, попутного вітру та цікавих походів!».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*