Партійці БПП зустрілися з громадою села Лучки щодо створення Роменської ОТГ

На зустрічі партійців Роменської міської організації партії «БПП «Солідарність» з громадою села Лучки відбулася розмова щодо децентралізації, приєднання села до Роменської ОТГ.

Селяни активно задавали запитання і порушували проблеми. Насамперед, говорили про незадовільний стан доріг, про необхідність створення нових робочих місць. Так розглядаючи проблеми, які турбують людей, розмова перейшла до добровільного приєднання до Роменської ОТГ.

У Перспективному плані, затвердженому Кабміном, запропоновано приєднання до міста навколишніх з ним сіл.   Проте, мешканці села Лучки ще не визначилась  чи будуть приєднуватись до створеної громади.

«Успішне функціонування громади можливе тоді, коли на її території є підприємства, де працюють мешканці і отримують високі зарплати. Отож, приймаючи рішення про неприєднання до Роменської ОТГ  та створення окремої територіальної громади, всупереч Перспективному плану,  треба прораховувати фінансовий стан, аби у майбутньому новостворена громада була спроможною і мала кошти утримувати бюджетні установи та  працювати на розвиток своєї території», – підкреслили підчас зустрічі активісти місцевої організації «БПП «Солідарність».

DSC_2762

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*