Володимир Горох вручив атестати кращим учням Кролевеччини

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Володимир Горох взяв участь у врученні атестатів про отримання середньої освіти школярам Кролевецької громади.

У суботу 23 червня в районному Будинку культури зібралися всі випускники шкіл та їх рідні. У холі гостей зустрічав духовий оркестр, а у залі, розрахованому на півтисячі гостей, не було жодного вільного стільця і вільного «стоячого» місця під стінами та у проходах. Аби підкреслити важливість події, урочистості відкрили гімном, а потім пролунав випускний вальс у виконанні учнів Кролевецької школи мистецтв.

«Незважаючи на те, що цей день ніяк не виділений у календарі, він є одним із найважливіших в житті кожної людини, міста та держави. І пам’ятайте є два порога у Вашому житті де вас завжди будуть чекати – батьківський дім та школа», – сказав у вітальній промові, почесний громадянин Кролевецького району, депутат Володимир Горох.

Найбільше «медалістів» «вищого гатунку» цього року отримали учні Кролевецької школи √1 – 2, по одній отримали випускники школи √3 та НВК √6.

У місті Кролевець існує давня традиція, коли майже всі мешканці виходять на центральну вулицю і зустрічають святкову ходу, в якій проходять випускники шкіл разом із батьками та своїми вчителями! На початку колони йде духовий оркестр, хода закінчується біля меморіалу Слави, де молоде покоління віддає свою шану загиблим землякам у Другій Світовій війні.

36063156_1976176965748040_1058946194241224704_n

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*