Партійці Роменської «БПП «Солідарність» долучилися до відзначення дня Івана Купала в селі Пустовійтівка

Свято Івана Купала є давньою слов’янською традицією та щорічно відзначається 6-7 липня. Іванів день заповнений обрядами, пов’язаними з водою, вогнем і травами: багаття, вінки, купання. У багатьох українських селах він до сих пір не втратив свого сакрального значення. Святкування Івана Купала в селі Пустовійтівка вже стало традиційним. На березі мальовничої річки Сула зібралася чимала кількість людей, які вирішили віддати данину поваги традиціям предків та просто відпочити у спекотний літній вечір.

Більшість гостей свята були вбрані у вишиванки, що створювало неповторну атмосферу. Протягом вечора звучали автентичні купальські пісні у виконанні учасників місцевої художньої самодіяльності.

Усі бажаючі могли долучитися до купальським традиціям у театралізованих народних гуляннях. «Водяний», «мавки», пісні та танці заполонили берег річки до самого ранку. Віночки попливли з першими променями сонця назустріч казковій долі.

DSC_2801 DSC_2821

На святі, серед запрошених, була помічник народного депутата від БПП Миколи Лаврика Олена Беркут, яка побажала всім присутнім гарного настрою, відпочинку, здоров’я, та щоб традиції святкування Івана Купала на Роменщині й надалі не втрачали свого колориту й автентичності.

DSC_2827

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*