Роменчани долучилися до загальноукраїнської хресної ходи за Українську Помісну Православну Церкву

Партійці Роменської міської організації партії «БПП «Солідарність» взяли участь хресній ході «Молитва за Україну та Українську Помісну Православну Церкву».

28 липня в Києві відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України, в яких взяли участь президент України Петро Порошенко, представники делегації Вселенського Патріархату, церковні служителі Української православної церкви Київського патріархату,   відомі громадські діячі, волонтери та десятки тисяч вірян з усієї України.

Партійці  міської організації партії  «Солідарність» представляли чисельну делегацію Роменщини. Разом з багатотисячної колоною роменці пройшлися від Володимирського собору по бульвару Тараса Шевченка до парку Володимирська гірка.

«Дуже знаменна  промова митрополит Гальського Еммануїла, в якій зазначено, що питання надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні перебуває на завершальному етапі. Ми віремо, що всі передумови для того, щоб Україна дістала Томос найближчим часом, нарешті склалися.  Наразі є готовність всіх тих, від кого це залежить, в тому числі і Вселенського Патріарха», – відзначили роменські учасники історичної хресної ходи.

IMG-e7148fd16ca4d3cc18f375efcbe8d6c1-V