Партійці Сумської «БПП «Солідарність» разом з найменшими сумчанами привітали Україну з Днем незалежності

Партійці Сумської територіальної організації партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» разом з «молодіжкою» «БПП «Солідарність» організували та провели акцію «Привітай Україну з Днем незалежності!». В раках акції в центрі міста був розміщений банер, на якому найменші жителі Сум залишали свої побажання рідній країні. Також партійці запрошували діток до партійного офісу, де ті змогли проявити свої художні здібності, намалювати все те, що у них асоціюється з Україною.

Партійці вітали перехожих сумчан, роздавали малюкам національні прапорці та кульки. Кожен з маленьких учасників акції отримав солодкі подарунки.

IMG_0487 IMG_0504

Як зазначила керівник Секретаріату Сумської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Марина Нагорна, думки дітей завжди чисті та безпосередні, саме тому вирішили поцікавитися у них, що для них Україна, якою вони бачать країну в якій народилися та зростають. Результат перевершив всі очікування, надзвичайно приємно, що як дорослі, так і діти охоче відкликалися на те, щоб привітати Україну з 27-ою річницею незалежності та побажати їй і далі квітнути розвиватися і, звісно ж, бути незалежною, самостійною у великій родині європейських країн.

IMG_0511 IMG_0514IMG_0517 IMG_0536IMG_0541 IMG_0544IMG_0591 IMG_0593IMG_0555 IMG_0578 IMG_0583