Віталій Савоненко привітав жителів Краснопільської ОТГ з першою річницею утворення

За ініціативи голови Краснопільської ОТГ Юрія Яремчука відбулося святкування першої річниці утворення Краснопільської об’єднаної територіальної громади.

На території стадіону «Колос», де проходило свято, були розваги на будь-який смак. Духмяні шашлики, інші смаколики радували краснопільчан та гостей селища, працювали виставки народних умільців і сувенірне містечко, для малечі – веселі гірки, батути, проводились майстер-класи. Додав азартності й розіграш святкової безпрограшної лотереї. Приємно відзначити, що у заходах взяли участь жителі громади всіх вікових категорій, багато дітей та молоді у вишиванках, з національною символікою.

Вітальні слова усім односельчанам і гостям свята лунали з вуст голови Краснопільської об’єднаної територіальної громади Юрія Яремчука, котрий відзначив, що в ці непрості часи є свята, які дарують хороший настрій, віру в краще майбутнє, надію на благополуччя і стабільність.

Аби розділити радість торжества на свято завітали й почесні гості –, перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вадим Акпєров.

«День громади об’єднує всіх, хто тут народився й виріс, хто став її жителем. Дякую всім тим, хто небайдужий до проблем громади та бере активну участь у їх вирішенні, й хто долучився до підготовки і проведення Дня громади, бажаю миру, злагоди, добробуту, благополуччя та наснаги робити рідний край кращим спільними зусиллями», – звернувся з вітальним словом до краснопільчан голова Краснопільської районної організації партії «БПП «Солідарність» Віталій Савоненко.