В Краснопіллі презентували книгу, присвячену захисника України «Герої нашого часу: 19 історій ветеранів АТО»

Голова Краснопільської районної організації партії «БПП «Солідарність» Віталій Савоненко разом з Краснопільським селищним головою Юрієм Яремчуком провели зустріч  з керівниками установ та організацій району у галузі соціального захисту, медицини, освіти, земельних відносин, районного центру зайнятості, військового комісаріату, представниками громадських об’єднань, учасниками АТО, ЗМІ.

Під час зустрічі відбулася презентація книги сумської письменниці та журналіста Алли Акименко з патріотичною назвою «Герої нашого часу: 19 історій ветеранів АТО». У виданні вміщено розповіді про жителів та уродженців Сумщини, зокрема і Краснопільщини, які брали участь у боротьбі за свободу і незалежність України на полях неоголошеної війни у 2014-2018 роках та повернулися до мирного життя.

У своєму виступі Віталій Савоненко зазначив: «Завдяки мужності та героїзму наших захисників ми відстояли незалежність  України та маємо надію, що, невдовзі, вона справді стане цілісною та неподільною державою. Наш обов’язок дякувати всім, хто став на захист нашої Батьківщини, вони є прикладом для підростаючого покоління. Тому неабияк важливо зараз підтримувати такі ініціативи та видавати подібні книги. Ми дякуємо автору та видавцям книги за те, що завдяки їм імена і подвиги наших героїв, їхня мужність і сила волі увічнені у друкованому слові».

Після презентації була проведена координаційна нарада з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, на якій підвели підсумки про проведену роботу установ та закладів, які опікуються питаннями соціального захисту учасників АТО за 2018 рік, проінформували про стан соціальної підтримки сімей учасників антитерористичної операції у 2018 році. Також заслухали інформацію про забезпечення земельними ділянками учасників АТО, їх медичне забезпечення, працевлаштування, а також оздоровлення дітей учасників АТО.

зустріч 1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*