На Краснопільщину з’їхалися голови ОТГ Сумщини

Голова Краснопільської районної організації партії «БПП «Солідарність» Віталій Савоненко взяв участь у засіданні круглого столу «Реформа децентралізації: нові традиції та великі амбіції», що відбувся на території Краснопільської ОТГ. Представники влади Краснопільського району, Краснопільської селищної ради та голови інших ОТГ Сумщини говорили, як про проблемні питання, які виникають у діяльності громад, так і про перспективи. Участь у засіданні також взяли директор та радники Сумського «Центру розвитку місцевого самоврядування» Олександр Хоруженко, Григорій Старков, Марина Лобова.

Представники місцевої влади гостинно зустріли своїх колег з інших ОТГ Сумської області. Про необхідність такого горизонтального обміну та спілкування в межах області сільські, селищні та міські голови говорили неодноразово, адже це сприяє, насамперед, налагодженню партнерських відносин та виробленню спільного бачення розвитку і проектів.

DSC_0110

Найбільшу увагу приділили реформі охорони здоров’я. Щодо змін на первинній ланці медичної допомоги висловлювались пропозиції щодо необхідності введення підвищувального коефіцієнту для фінансування закладів охорони здоров’я, розташованих в сільській місцевості, які мають розгалужену мережу лікувально-профілактичних підрозділів (ФАПів та ФП).

«Я переконаний, що зустрічі у такому форматі мають неабияке значення, – зазначив у своєму виступі Віталій Савоненко. – Це ще один з суттєвих кроків у вдосконаленні конструктивного діалогу між владою, громадськістю та місцевим самоврядуванням і на основі цього вироблення перспективного плану розвитку району. Саме розвиток кожної території, без винятку, із своїми перевагами і пріоритетами є важливим питанням на сьогодні. Зараз  ми повинні сформувати відповідні дорожні карти з першочерговими об’єктами, які і будуть маркерами розвитку нашого району. Наявність перспективних планів із затвердженими громадами проектами, механізмами фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи та економічну привабливість територій наших населених пунктів».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*