З початку року Володимир Горох провів близько десятка зустрічей з виборцями на Кролевеччині

На зустрічах Володимир Горох звітував за останній рік своєї роботи, розповідаючи про проекти, які вдалось втілити в життя і про ті, які в перспективі реалізуються. У свою чергу люди говорили про наболіле: тарифи на проїзд та теплопостачання, відсутність робочих місць, стан доріг, їх чищення від снігу, облаштування зон відпочинку, нові реформи та проблеми з наданням медичної допомоги.

Депутат надав роз’яснення з різних питань, вислухав пропозиції та прийняв звернення по вирішенню тих питань, що є у межах його компетенції. Розповів про реалізацію соціально-важливих проектів на Сумщині. Також на зустрічах з виборцями Володимир Горох наголосив, що майбутнє економіки Кролевеччини залежить від співпраці з агропідприємствами. Адже створення агрокластерів, які б переробляли зернову продукцію, забезпечували нові робочі місця та сплачували податки до бюджету району.

Також людей турбувала і відсутність лікарів з якими можна укласти договір по місцю проживання. І деяким доводиться їздити в район, аби потрапити на прийом до сімейного лікаря. Хоча при всіх проблемах декларацію заключили майже 70% населення Кролевеччини.

53799369_1142271215954708_4414343395141484544_n

До слова, у Кролевецькому ЦПМСД є вакансії в сімейного лікаря – тож всі бажаючі з відповідною освітою можуть себе спробувати в цій професії.

«Все, що від мене залежить, буду робити і намагатимусь вирішити якомога більше питань. Для мене дуже важливо було почути виборців, адже я, як їх обранець, маю бути в курсі всіх проблем та потреб людей і вирішувати ті, що в моїй компетенції. Але й люди повинні зрозуміти, що і від них залежить багато чого. Спільними зусиллями можна вирішити чимало питань. Тому треба єднатися у вирішенні проблем, приходити на зустрічі і разом шукати вихід з ситуацій, а не залишатися на дивані, будучи байдужими», – зазначив депутат.