Сумчани висловили рішуче «НІ!» – реваншистським зазіханням на мову «слуг народу»

Партійці, активісти, прихильники «Європейської Солідарності» разом з небайдужими сумчанами та представниками інших політичних сил зібралися сьогодні в центрі Сум в сквері Тараса Шевченка, щоб сказати своє рішуче слово на захист української мови.

Виступаючи перед зібранням голова Сумської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Вадим Акпєров зауважив, вчора сумські активісти «ЄС» в Києві разом з однодумцями зі всієї України показали «слугам народу», що ігри в реванш можуть закінчитися дуже небезпечно. Як результат, «слуги» не посміли ухвалити русифікаторський законопроєкт Бужанського, закрили сесію і пішли на парламентські канікули до вересня.

За словам Вадима Акпєрова, саме завдяки тому, що проукраїнські сили об’єдналися і дали відсіч реваншистським діям нової «зеленої влади» вдалося  відстояти закон про мову і закон про освіту. А це означає, що з 1 вересня 2020 року, як і планувалося, 200 тисяч учнів 5-11 класів переходять на навчання українською мовою.

Лідер «ЄС» на Сумщині наголосив, активісти та патріоти Сумщини і в подальшому будуть готові швидко мобілізуватися, щоб захистити нашу ідентичність, нашу мову, нашу національну державність.