Близько 100 небайдужих сумчан підтримали заклик «ЄС», влаштувавши толоку на «Чешці» біля Лавини

В передчутті вихідних кожен чекає вечора п’ятниці, щоб добре відпочити.  Небайдужі сумчани та активісти політичної партії «Європейська Солідарність» вирішили цей вечір провести в дружньому колі та ще й з користю для рідного міста. Озброївшись господарським інвентарем всі зібралися в сквері біля «Лавини», що поруч з озером Чеха.

Як виявилося, в Сумах доволі багато активних містян, які з радістю відгукнулися на заклик головного організатора толоки голови фракції «Європейська Солідарність» в Сумській міськраді Дмитра Лантушенка. Партійці «ЄС» забезпечили всіх охочих граблями, лопатами, відрами, мішками для сміття та рукавичками.

Активісти зібрали на березі «Чешки» з боку скверу сміття, гілля дерев, суху траву, а також висади дерева. По завершенню толоки на всіх чекав приємний бонус – смачний плов з м’ясом.

Дмитро Лантушенко розповів, що зранку в сквері працювали комунальні служби, зрізали сухостій, аварійні дерева та покосили траву, а вже ввечері після роботи в сквері зібралося близько 100 волонтерів. «Хочу подякувати кожному, хто знайшов ввечері в п’ятницю час, щоб долучитися до нашої ініціативи та разом зробити наше місто чистішим та охайнішим. Сподіваюся, що наша ініціатива перейде до інших людей, до інших громадських організацій, які зрозуміють, що разом збиратися і робити корисні справи – це дуже легко», – зауважив Дмитро Лантушенко.

Голова Сумської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Вадим Акпєров також подякував сумчанам, які знайшли можливість долучитися до ініціативи «ЄС» та закликав всіх сумчан любити своє місто, найкращим проявом чого стане чистота того краю, де ми живемо.