Партійці «Європейської Солідарності» долучилися до врочистої церемонії на честь свята – Дня Державного Прапора України

У Сумах партійці «Європейської Солідарності» долучилися врочистої церемонії на честь свята – Дня Державного Прапора України. Вони разом з військовослужбовцями, працівниками підприємств, установ, організацій, представники громадськості, молоддю пройшли пішою ходою під звуки військового оркестру від площі Незалежності вулицею Героїв Сумщини до фонтана Садко, тримаючи в руках синьо-жовті прапорці.

Рівно о 9:00 одночасно з іншими містами України, під звуки Державного Гімну в обласному центрі у небо урочисто здійнявся синьо-жовтий стяг. Одному із тих, хто отримав право підняти один із головних символів України став заступник голови фракції «Європейська Солідарність» в Сумській облраді Родіон Дученко.

«Наш прапор – символ державності, сили духу народу, що ніколи не корився. І коли ворог бачить наш синьо-жовтий стяг на наших оселях, на будівлях навчальних закладів, охорони здоров’я, підприємств, установ і магазинів, музеїв і центрів культури, він знає: йому тут місця немає! А сунеться – отримає відсіч, аби ніколи не було й думки зазіхати на нашу землю, бо українці на всіх рубежах натхненно, впевнено й героїчно під своїм Прапором відстоюють право називатися громадянами України. Ми варті того, щоб саме такий прапор майорів над нами – надійний оберіг у всіх наших справах і помислах! Оберігаймо та шануймо, виховуймо повагу до нього, бо він єднає та веде нас у майбутнє!», – зазначив Родіон Дученко, вітаючи присутніх.