«З Незалежністю не жартують»: сотні небайдужих сумчан взяли участь у ході ветеранів АТО та волонтерів

До Дня 29-ї річниці незалежності України та в унісон зі столицею України, де сьогодні відбувся багатотисячний марш «З Незалежністю не жартують», сотні небайдужих сумчан взяли участь у ході ветеранів АТО та волонтерів в обласному центрі, одним із організаторів якої виступила політична партія «Європейська Солідарність».

Коли питання стосується незалежності, суверенітету та майбутнього країни, політичні баталії мають вщухати, має припинятися розбрат і всі проукраїнські партії, рухи, організації мають об’єднуватися під одним стягом – синьо-жовтим, що в черговий раз сьогодні і було доведено в Сумах.

Розпочалася ходо зі вшанування пам’яті воїнів, які поховані на Алеї Слави. Кожен з присутніх подумки віддав данину пам’яті нашим захисникам, які загинули в ім’я незалежності й свободи України.

Далі від Алеї Слави хода рушила до пам’ятника великому кобзареві та пророку Тарасу Шевченку, де й відбувся святковий мітинг.

«Щодня ми проходимо вулицями рідного міста, оминаючи давно знайомі місця, милуємося захоплюючими краєвидами нашої країни, забуваючи цінувати те, що ми маємо. Нам пощастило жити у великій країні та мати те, чого не мають інші, родючі чорноземи, безкраї поля, в наших жилах тече кров славетних воїнів Київської Русі та мужніх козаків. Ми маємо все, але через Зе-профанів та засилля п’ятої колони Кремля ми можемо все це втратить, адже робимо свій вибір несвідомо, керуючись емоціями чи картинками з екранів телевізорів. Україна у нас одна і ми повинні її берегти. Країна – це не серіал «Слуга народу» та не шоу «95 Квартал». З незалежністю не жартують – зазначив голова Сумської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Вадим Акпєров, звертаючись до присутніх.