ПОВІДОМЛЕННЯ для засобів масової інформації та громадськості про проведення конференції Сумської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність»

Відповідно до частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України Сумська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність» повідомляє, що 20 вересня 2020 року о 12 год. 00 хв. за адресою: Сумська обл., м. Суми, вул. Харківська, буд. 2А відбудеться конференція з метою висування кандидатів у депутати Сумської обласної ради,  Конотопської районної ради Сумської області, Охтирської районної ради Сумської області, Роменської районної ради Сумської області, Сумської районної ради Сумської області, Шосткинської районної ради Сумської області, Буринської міської ради Конотопського району Сумської області, Конотопської міської ради Конотопського району Сумської області, Кролевецької міської ради Конотопського району Сумської області, Путивльської міської ради Конотопського району Сумської області, Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області, Охтирської міської ради Охтирського району Сумської області, Тростянецької  міської ради Охтирського району Сумської області, Роменської міської ради Роменського району Сумської області, Липоводолинської  селищної ради Роменського району Сумської області, Недригайлівської селищної ради Роменського району Сумської області,  Білопільської міської ради Сумського району Сумської області,  Лебединської  міської ради Сумського району Сумської області,  Сумської  міської ради  Сумського району Сумської області, Краснопільської  селищної ради Сумського району Сумської області, Глухівської  міської ради Шосткинського району Сумської області,  Шосткинської  міської ради Шосткинського району Сумської області, Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області, Садівської сільської ради Сумського району Сумської області та кандидатів на посаду Сумського міського голови, Охтирського міського голови, Білопільського міського голови, Кролевецького міського голови, Недригайлівського селищного голови на чергових та перших місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Повідомлення про акредитацію представників засобів масової інформації

на Конференцію Сумської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність» з метою висування кандидатів у депутати та кандидатів на посаду сільських, селищних, міських голів на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

1. Цей порядок розроблено на виконання частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України і визначає умови акредитації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації на Конференції Сумської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність» з метою висування кандидатів на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Про дату, час і місце проведення Конференції з метою висування кандидатів повідомляється шляхом розміщення цієї інформації на офіційному веб-сайті Сумської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність» за адресою: https://sumy.eurosolidarity.org/.

 2. Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації (далі – Акредитація) здійснюється на добровільній основі та передбачає добросовісне виконання журналістами і технічними працівниками засобів масової інформації їх професійних обов’язків з дотриманням вимог Конституції України, законів України, інших нормативно-правових актів, норм професійної етики та моральних засад суспільства.

Акредитація здійснюється відповідальною особою Організації партії шляхом включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації за 15 хвилин до початку конференції.

3. Включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації здійснюється за заявкою від редакції засобу масової інформації поданої до відповідальної особи Організації партії перед початком конференції. До заявки додається засвідчена у встановленому порядку копія свідоцтва про реєстрацію засобу масової інформації, ПІБ, номери телефонів та електронні адреси, журналістів/технічних працівників, що направлені для висвітлення конференції.

4. Допуск журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до місця проведення конференції здійснюється за умови використання протягом заходу медичної маски та захисних рукавичок. Успішного проходження термометрії та відсутності інших ознак захворювання.