Легендарний військовий полковник очолив список «ЄС» до Сумської облради

20 вересня у Сумах відбулася Конференції Сумської обласної територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність». Політична сила назвала прізвища лідерів, які очолили єдині списки кандидатів від партії до Сумської обласної ради. Так, список «ЄС» до Сумської облради очолив Військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату, командир 27-го реактивного артилерійського полку Збройних Сил України, полковник, учасник російсько-української війни Валерій Ісмаілов.

Валерій Ісмаілов – військовий, полковник, учасник антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, який провів 425 діб у зоні ООС у Луганській та Донецькій області, людина, яка не зі слів знає ціну незалежності і свободи України, людина, яку держава відзначила почесною відзнакою «За заслуги!», Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та рядом інших почесних нагород.

Вітаючи учасників Конференції Валерій Ісмаілов подякував голові Сумської обласної територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність» Вадиму Акпєрову за довіру та пообіцяв гідно відстоювати інтереси сумчан на рівні обласної ради.

За словами Валерія Ісмаілова, він, як військова людина, раніше не мав жодного відношення до політики, проте свідомо прийняв пропозицію очолити список «ЄС» до Сумської облради, бо не готовий миритися з новою владою профанів та аматорів і бачить в собі сили продовжити боротьбу за суверенітет та незалежність України вже на рівні обласного парламенту. «Я впевнений у тих людях, які разом зі мною йдуть в обласну раду в команді «ЄС». Можу запевнити своїх колег, що я їх не підведу», – наголосив Валерій Ісмаілов.