Сумська команда «Європейської Солідарності» йде на вибори по всій області впроваджувати європейські стандарти на місцях

Сьогодні під час Конференції Сумської обласної територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність» було представлено кандидатів до участі у місцевих виборах 2020 року на Сумщині. «Європейська Солідарність» назвала прізвища лідерів, які очолили єдині списки кандидатів від партії до Сумської обласної та Сумської міської ради.

Вадим Акпєров – голова Сумської обласної територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність», відкриваючи Конференцію, наголосив на необхідності системного і стратегічного підходу у формуванні місцевої політики на найближчі 5 років. «Ми добре розуміємо, чому сьогодні, коли в державі відбулася реформа децентралізації і громади отримали колосальні ресурси для розвитку своїх територій, одні міста видозмінюються і розквітають, а інші так і лишаються занедбаними. Питання полягає в наявності політичної волі, бажанні та здатності місцевої влади працювати на користь своєї громади. І наша команда «Європейської Солідарності», команда молодих, але досвідчених професійних управлінців готова і здатна побудувати Європу на Сумщині!»

Партія «Європейської Солідарності» на Сумщині висунула своїх кандидатів до всіх рівнів рад – до обласної, до районних, до міських і селищних рад. А також представила своїх кандидатів на посади голів об’єднаних територіальних громад.

Команду кандидатів до Сумської обласної ради від «Європейської Солідарності» очолив Військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату, командир 27-го реактивного артилерійського полку Збройних Сил України, полковник Валерій Ісмаілов.

До єдиного виборчого списку кандидатів від «ЄС» до обласної ради делегати партійної Конференції висунули 63 кандидатів. Зокрема, серед них такі відомі особистості, як діючий голова Сумської обласної ради – Володимир Токар, народний депутат України VII та VIII скликання (округ місто Суми) – Олег Медуниця, головний лікар Сумської обласної дитячої клінічної лікарні – Ігор Змисля, директор Сумського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни – Іннеса Савенко, заступник голови Сумської обласної ради – Тетяна Головко, керівник фракції «Європейська Солідарність» у Сумській обласній раді – Дмитро Нагорний, директор Обласного Клінічного медичного центру соціально небезпечних захворювань – Тарас Злиденний, директор ТОВ «Авіа системний інтегральний сервіс» – Ігор Збукарєв, професор, завідуючий кафедрою міжнародних економічних відносин Сумського державного університету – Юрій Петрушенко, сумський краєзнавець, заступник департаменту цивільного захисту населення Сумської облдержадміністрації – Олег Корнієнко, голова благодійного фонду «Благосфера», бізнесмен – Араз Гулієв.

Міський список кандидатів від «Європейської Солідарності» очолив голова Сумської обласної територіальної організації політичної партії «ЄС» – Вадим Акпєров. Він же балотуватиметься і на посаду Сумського міського голови.

До команди Вадима Акпєрова увійшли як діючі депутати Сумської міської ради із фракцій «Європейська Солідарність» та «За Україну!», так і нові, але відомі сумчанам особистості. Це представники освіти і медицини, бізнесмени, голови ОСББ, громадські діячі, які захищають права людей з інвалідністю та відстоюють інтереси громади. Зокрема, від «Європейської Солідарності» до Сумської міської ради балотуються: керівник фракції «ЄС» у СМР – Дмитро Лантушенко, керівник фракції «За Україну!» у СМР – Володимир Чепік, керівник секретаріату Сумської територіальної організації ПП «ЄС» – Марина Нагорна, громадська активістка, голова ОСББ – Дар’я Рєзнік, директор ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти» – Віталій Мельник, директор ТОВ «Центральний ринок м. Суми» – Русул Галаєв, директор Сумської школи №12 – Ірина Губська, директор Сумської школи №30 – Лариса Сопіна, арбітражний керуючий, депутат Сумської міської ради – Дмитро Хандурін, директор ТОВ «Смартпромбуд» – Євген Косяненко, відомий громадський активіст, який відстоює рівні права для людей з інвалідністю та бореться за доступність нашого міста – Олег Габ.

Лідер міського списку та кандидат на посаду Сумського міського голови Вадим Акпєров зазначив, що усі 42 кандидати у депутати Сумської міської ради від «Європейської Солідарності» – це люди, з якими він готовий працювати на користь Сумської громади.

На обласній Конференції «Європейської Солідарності» були присутні почесні гості зі столиці. Народний депутат України (фракція ПП «Європейська Солідарність») Ростислав Павленко, вітаючи делегатів, відзначив: «У вас є шанс почати зміни у своїх громадах, опираючись на розум і професійність тих, хто йде на місцеві вибори з вами поруч в одній команді. Україна – це частина Європи і територіально, і ментально. Єдине, що потрібно зробити – підвищити рівень життя та створити умови для розвитку економіки, що дасть змогу розбудувати комфортні європейські Суми та Сумщину».

Відомий громадський діяч, керівник благодійного фонду «Мир і Ко» Мирослав Гай під час Конференції процитував Степана Бандеру: «Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний». Мирослав Гай наголосив, що ці слова провідника українських націоналістів сьогодні потрібно міцно вбивати в голови тим, кому «какаяразніца» і кому «безвіз на хліб не намажеш». «Тож, міцності духу та впевненості кожному з нас. Лупаймо цю скалу!», – закликав Мирослав Гай і побажав сумській команді «Європейської Солідарності» перемоги на місцевих виборах.