Петро Порошенко представив команду «Європейської Солідарності» на Сумщині

П’ятий президент України, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко в Сумах представив команду «ЄС» в органи місцевого самоврядування, назвавши імена по п’ять кандидатів в Сумську обласну раду та Сумську міську раду.

Представляючи команду «Європейської Солідарності» в Сумській області Петро Порошенко наголосив, якщо сумчани хочуть, щоб у їх рідній області та загалом в Україні було, як в Росії, то варто голосувати за «ОПЗЖ». Якщо сумчани хочуть, щоб в Україні було, як зараз в Білорусі з кийками, побиттями, маніпуляціями, фальсифікаціями виборів, то можна сміло голосувати за «слуг народу». Якщо ж сумчани хочуть продовжити рух України в Європу і привести європейські стандарти та принципи в свою громаду, то немає іншого вибору, окрім, як голосувати за «Європейську Солідарність».

Дякуючи за підтримку, голова Сумської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність» в Сумській області, кандидат на Сумського міського голову Вадим Акпєров у своїй промові зазначив, команда «ЄС» на Сумщині – це патріоти та професіонали, які знають, як швидко та ефективно впроваджувати реформи, кожен в своїй громаді. «Якщо мене спитають, чому я прийняв рішення йти в мери, то я впевнено відповім – тому що я хочу, щоб наші з вами діти жили в цьому місті, я хочу, щоб наші люди не їхали в інші міста шукати кращої долі. Наша команда налаштована побудувати потужний обласний центр і ми точно знаємо, як це зробити, застосувавши найкращі європейські практики», – зазначив Вадим Акпєров.

Відтак представили п’ять кандидатів від «Європейської Солідарності», які балотуватимуться до Сумської обласної ради:

Валерій Ісмаіловлегендарний військовий полковник, перший номер в списку «ЄС» до Сумської облради. Валерій Ісмаілов – військовий, полковник, учасник антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, який провів 425 діб у зоні ООС у Луганській та Донецькій області, людина, яка не зі слів знає ціну незалежності і свободи України, людина, яку держава відзначила почесною відзнакою «За заслуги!», Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та рядом інших почесних нагород.

Ігор Змисляголовний лікар Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, депутат фракції «Європейська Солідарність» в Сумській міськраді. Ігор Змисля був одним із тих лікарів, які публічно підтримали медичну реформу, ініційовану командою Петра Порошенка. Ігор Змисля зарекомендував себе не тільки як професійний, висококласний лікар, а й чудовий менеджер. За той час, як Ігор Змисля очолив дитячу лікарню, в медзакладі було проведено низку ремонтних робіт, закуплено сучасне медобладнання. Саме за керівництва Ігоря Змислі в Сумській обласній дитячій лікарні підключили гарячу воду, якої тут не було з 2010 року.

Володимир Токарголова Сумської обласної ради, член фракції «Європейська Солідарність». Він, як відомий підприємець та людина, яка має авторитет серед ділових кіл Сумської області, завжди стояв на проукраїнських позиціях. Володимир Токар – справжній господарник. В області його знають, як людину твердого слова та справи.

Дмитро Нагорний голова фракції «Європейська Солідарність» у Сумській обласній раді, начальник Управління майном Сумської обласної ради, фаховий менеджер та управлінець.

Олег Медуницянародний депутат Верховної Ради України VII та VIII скликання, округ. м. Суми. Безпосередній учасник доленосних українських революцій – Революція на Граніті (1990 року), Помаранчева Революція (2004 року) та Революція Гідності (2013-2014 років).

Не менш патріотичною та професійною є перша п’ятірка кандидатів до Сумської міської ради:

Вадим Акпєровголова Сумської територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова Сумської районної ради, кандидат на посаду Сумського міського голови від політичної партії «Європейська Солідарність», екс-виконуючий обов’язки голови Сумської облдержадміністрації. Вадим Акпєров – амбітний та професійний менеджер, економіст та управлінець, який вже довів свою професійність, очолюючи низку підприємств перш, ніж розпочати роботу на державній службі.

Володимир Чепік – депутат Сумської міської ради, керівник депутатської фракції «За Україну!» у Сумській міській раді. Учасник бойових дій на сході України.

Марина Нагорнагромадський діяч, волонтер, керівник Секретаріату Сумської територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова громадської організації «Жіночі крила Сумщини», підприємець. Громадська організація «Жіночі крила Сумщини» на сьогодні є одним з небагатьох рухів в Сумській області, яка допомагає жінкам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Дмитро Лантушенкоголова фракції «Європейська Солідарність» в Сумській міськраді, юрист, громадський діяч, активний учасник Революції гідності. Дмитро Лантушенко протягом останніх десяти років – активний захисник інтересів громади. За його плечима низка акцій, пікетів, головна задача яких відстояти права сумчан та не дати владі роздерибанити бюджет міста.

Ірина Губськавідмінниця освіти, директорка Сумської загальноосвітньої школи №12. Депутатка Сумської міської ради фракції «За Україну!». Одна з найактивніших захисниць прав та інтересів сумських освітян.

Кожен, хто буде брати участь у виборах 25 жовтня, повинен розуміти – найкраще, що ми сьогодні можемо зробити – це об’єднатися навколо команди професіоналів та патріотів, які здатні перетворити Україну дійсно на європейську державу!