Вадим Акпєров: в Сумах відтепер з’явилася альтернатива діючій владі. «Європейській Солідарності» є що запропонувати сумчанам

Кандидат на посаду міського голови міста Суми, голова Сумської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність» Вадим Акпєров дав прес-конференцію за результатами другого туру виборів, який відбувся 15 листопада.

Вадим Акпєров наголосив, потрібно констатувати, що вибори в Сумах відбулися, що виборчий процес проходив по-європейськи, демократично без суттєвих порушень. «Хотілось би подякувати кожному з тих сумчан, які прийшли підтримати нас, а це понад 17 тисяч містян. Відтак, в порівнянні з першим туром виборів ми вдвічі збільшили кількість наших прихильників. Це дійсно нас надихає та мотивує до подальших дій», – заначив Вадим Акпєров.

Очільник «ЄС» запевнив, що команда «Європейської Солідарності» на цьому етапі не зупиняється і продовжить працювати і доводити своїми справами те, що кожен голос був відданий не даремно. Вадим Акпєров зазначив, що він разом з іншими 8 депутатами від «ЄС» буде відстоювати інтереси сумчан в Сумській міській раді.

«Ми будемо слідкувати за кожним кроком діючої міської влади. Хотів би запевнити сумчан, що в місті відтепер з’явилася альтернатива діючій владі. В Сумах є команда «Європейської Солідарності», якій є що запропонувати сумчанам, у нас є альтернативна позиція», – зазначив Вадим Акпєров.