Депутати та партійці «ЄС» вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

З нагоди Дня Гідності та Свободи депутати фракцій «Європейська Солідарність» в Сумській обласній раді та Сумській міській раді взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Як зазначив голова фракції «Європейська Солідарність» в Сумській облраді Дмитро Нагорний, сім років тому сталася подія, яка згуртувала націю навколо ідеалів свободи та демократії. 21 листопада стало тією датою, яка поклала початок новітній історії України. «Хочу запевнити, що депутати Сумської облради від «Європейської Солідарності» не зрадять ідеали Майдану, ідеали Революції Гідності. Ми збережемо права і свободи людини, наш європейський вибір», – зазначив Дмитро Нагорний.

Зазначимо, сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Ця дата – вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. За останні 15 років Україна пережила два Майдани – у 2004 та у 2013-2014 роках. На щастя, перша Помаранчева революція обійшлася без жертв. Але наступного разу, під час Революції Гідності, ми втратили Небесну сотню. На жаль, цим не закінчилося. Нині нам доводиться боротися за кожен кілометр української землі. Найкращі сини і досі гинуть за Україну, захищаючи державу від ворога на Сході.