Лисенко зрадив інтереси Майдану: регіонали тепер у владі міста Суми

Незважаючи на всі застереження з боку фракції «Європейська Солідарність» міський голова Сум Олександр Лисенко протягнув рішення про призначення своїми заступниками колишніх регіоналів.

Так, зокрема першим заступником міського голови став екс-член фракції Партії Регіонів в Роменській міськраді Михайло Бондаренко, призначений за квотою «Батьківщини». Бондаренка називають креатурою екс-нардепа Бухарєва. Знайшлася вакантна посада заступниці і для представниці «Опозиційної платформи – За життя!» Тамари Іщенко, яка ніколи не приховувала свого захоплення політикою Януковича і досі вважає себе його послідовницею в команді «ОПЗЖ».

Голова фракції «ЄС» в Сумській міськраді Вадим Акпєров запропонував ставити на голосування кожну кандидатуру на посади заступників окремо. Проте ця пропозиція не набрала в залі мінімально необхідної кількості голосів. Отже, можемо констатувати, коаліція «Батьківщини», «Слуги народу» та прокремлівської «Опозиційної платформи – За життя!» остаточно утвердилася в Сумській міській раді.