«Європейська Солідарність» виступає за недопущення прибічників вбивці Януковича з «ОПЗЖ» до влади в місті Суми

Сумська міська рада з другої спроби підтримала депутатський запит депутата фракції «Європейська Солідарність» Володимира Чепіка до міського голови Олександра Лисенка щодо недопущення представників Партії Регіонів, прибічників вбивці Януковича до влади в місті Суми.

Виступаючи з місця Володимир Чепік наголосив, що він сьогодні звертається до міського голови Олександра Лисенка, як до учасника Революції Гідності, і має стійке переконання, що будь-які політичні домовленості і жага до влади, до бюджету деяких осіб не може перекреслити ту ціну, яку заплатив український народ, здобуваючи незалежність та свободу на Майдані та в степах України.

Депутат зауважив, що сьогодні як ніколи реванш проросійських сил у Сумах наблизився до критичної межі, колишні регіонали прибічники вбивці Януковича рвуться до влади. Тому зараз від рішення Олександра Лисенка залежить відповідь на питання: чи були смерті сотень українців на Майдані, події Революції гідності 2013-2014 років політичним шоу, як люблять сьогодні називати боротьбу за незалежність представники пропутінської партії «ОПЗЖ»? Особи, які можуть бути включені до складу виконавчого комітету, під час Майдану засуджували дії демократично налаштованих громадян, які намагалися зміцнити бандитський режим Януковича і підтримували політику Партії Регіонів на знищення української державності. «З метою недопущення паплюження пам’яті Героїв Небесної Сотні вимагаю від міського голови Олександра Лисенка відмовитись ідеї формування виконавчого комітету з представників партії «ОПЗЖ» та не вносити кандидатури регіоналів до складу виконкому та на посаду заступників міського голови», – наголосив Володимир Чепік.