Акпєров: «слуги» начхали на Указ Зеленського

Голова фракції «Європейська Солідарність» в Сумській міській раді, лідер «ЄС» на Сумщині Вадим Акпєров провів прямий ефір на своїй сторінці у фейсбуці з приводу санкцій РНБО щодо блокування проросійських каналів Віктора Медведчука.

«Справжня драма сьогодні розігрується в Києві, коли президент Зеленський разом з РНБО закрив рота головним пропагандистським каналам в Україні і зробив цілком правильне та довгоочікуване рішення. У відповідь лідери «ОПЗЖ» Медведчук, Рабінович, Бойко влаштовують перфоманси з трибуни парламенту та поливають «зелених» лайном, здається ладні розірвати один одного. Проте варто від’їхати 360 км від столиці України в сторону міста Суми, щоб зрозуміти, що в цій історії не все так однозначно, як може здатися на перший момент.

Справа в тому, що поки на центральному рівні президент Зеленський разом зі своїми «слугами» нібито бореться з Віктором Медведчуком та його політичною силою – в Сумах та Сумській області між «Слугою народу» та «ОПЗЖ» дружба та порозуміння.

Може вже час Зеленському звернути увагу на Сумську область, де «слуги» та п’ята колона Кремля не випускають один одного з обіймів, бо поки що перемога з блокуванням проросійських каналів більше схожа на показушність, принаймні, якщо на все це дивитися не з Києва, а з нашого регіону», – зауважив Вадим Акпєров.