Опозиція домоглася свого – Лисенко доручив розробити нову схему руху громадського транспорту

Нагадаємо, в п’ятницю 5 лютого голова фракції «Європейська Солідарність» в Сумській міській раді Вадим Акпєров зустрівся з жителями села Нижнє Піщане, які вийшли на мітинг, вимагаючи від влади навести лад в транспортних перевезеннях Сумської ОТГ. Саме тоді Вадим Акпєров поставив жорсткі вимоги до міського голови Олександра Лисенка припинити відкладати питання нової схеми руху громадського транспорту та взятися за її розробку. 

Як результат, сьогодні з’явилися повідомлення, що у Сумах планують міняти схему руху громадського транспорту. Про це під час апаратної наради наголосив мер Сум Олександр Лисенко. За його словами, нинішній схемі вже 10 років, за цей час у місті відбулося багато змін, в тому числі і у пасажиропотоку, тому потрібно її міняти.

Зауважимо, після того, як до Сум приєдналися села Битиця, Велика Чернеччина, Піщане та Стецьківка пройшло вже доволі багато часу, проте міська влада постійно відкладала питання перегляду нової схеми маршруту міського транспорту з урахуванням інтересів жителів сіл, які ввійшли до Сумської ОТГ. Відтак місто опинилося на порозі нової транспортної кризи у сфері пасажирських перевезень. Вадим Акпєров, коментуючи позицію міської влади, зауважив: досить дивно бачити зволікання влади в цьому питанні. Лише зараз Лисенко і компанія «прокинулися» і побачили, що в питанні транспортних перевезень безліч невирішених проблем. Для прикладу далеко ходити не треба, в ту ж Косівщину, яка не входить в Сумську ОТГ, їздить маршрутка по міському тарифу, а в ті ж села Битиця, Велика Чернеччина, Піщане, Стецьківка, які входять до Сумської ОТГ, маршрутки їздять з перебоями, тариф діє не загальноміський, люди вимушені платити більше, адже конкурс на визначення перевізників тут проводить Сумська ОДА і, відповідно, діє тариф для приміських перевезень. Вадим Акпєров наголошує, що має бути не тільки нова транспортна схема в Сумській ОТГ, а й встановлено єдиний тариф для міських перевезень.