Вадим Акпєров ініціює масштабний аудит комунальних підприємств міста

Голова фракції «Європейська Солідарність» в Сумській міськраді Вадим Акпєров зареєстрував в апараті Сумської міськради проект рішення про системний аудит комунальних підприємств. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Очільник «ЄС» зауважив, що в ході своєї передвиборчої кампанії він неодноразово наголошував на тому, що вже давно потрібно провести масштабний аудит комунальних підприємств міста Суми. «Ми не відступаємо від свого курсу – сьогодні я зареєстрував проект рішення про системний аудит комунальних підприємств Сумської міської ради. Хочу наголосити, йдеться саме про аудит незалежними аудиторськими компаніями, а не про формальний звіт керівників комунальних підприємств!», – написав Вадим Акпєров.

Депутат переконаний, масштабний аудит сьогодні конче необхідний місту, для того, щоб розібратися, куди йдуть мільйони податків сумчан. Головна мета, щоб не лише депутати, а й кожен з сумчан міг ознайомитися з аудиторськими звітами у вільному доступі, після чого зробити власні висновки на відповідність керівників комунальних підприємств займаним посадам. До того ж, сумчани зможуть мати уявлення про те, що взагалі відбувається на наших комунальних підприємствах і чи потрібно вносити кардинальні зміни в роботу підприємств для більшої їх ефективності. «Вважав і вважаю, що не повинно бути ні своїх, ні чужих в господарській діяльності!», – резюмував Вадим Акпєров.