Фракція «Європейська Солідарність» ініціює скликання позачергової сесії Сумської обласної ради

Депутатська фракція політичної партії «Європейська Солідарність» в Сумській обласній раді у зв’язку із загрозою зриву вакцинації, незабезпеченістю лікарень необхідними протиепідемічними засобами, ініціює позачергову сесію Сумської обласної ради для прийняття невідкладних рішень, які допоможуть вийти із критичної ситуації, що склалася в медичній галузі. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook голова фракції «ЄС» Дмитро Нагорний.

«В Україні в цілому та в Сумській області зокрема склалася критична ситуація з вакцинацією, забезпеченням киснем лікарень, фактичним ігноруванням приписів законодавства щодо належного соціального забезпечення медичних працівників, залучених до ліквідації епідемії та лікуванні хворих на COVID-19. Ці фактори загострюють соціальну напругу в суспільстві, а медики залишаються незахищеними та соціально вразливими. Така бездіяльність влади негативно позначається на спроможності медичної галузі ефективно протидіяти поширенню пандемії, підриває авторитет державної влади, поширює зневіру в суспільстві.

Також поза увагою органів місцевого самоврядування не може залишитись питання розслідування можливої зради у найближчому оточенні Президента України під час реалізації спецоперації по затриманню російських бойовиків з ПВК «Вагнер» та створення у Верховній Раді України Тимчасової слідчої комісії з метою об’єктивного розслідування цих подій.

Фракція «Європейська Солідарність» в Сумській обласній раді вважає необхідним терміново скликати позачергову сесію Сумської обласної ради для обговорення та прийняття невідкладних рішень, які допоможуть зупинити розвиток пандемії, примусять центральну владу звернути увагу на забезпеченість лікарень, належне соціальне забезпечення медичних працівників, залучених до ліквідації епідемії та лікування хворих на COVID-19, прискорити вакцинацію та вирішити питання, які турбують суспільство» , – йдеться у зверненні фракції до голови облради Віктора Федорченка.