Андрій Мартишко: ЄС буде піднімати питання транспортного сполучення в Лебединській ОТГ, люди не мають бути кинуті напризволяще

Депутати фракції «Європейська Солідарність» в міській раді Лебединської ОТГ Андрій Мартишко та Микола Індик провели особистий прийом в старостинських округах Катеринівки, Гринцевого, Штепівки, Павлинок, Підопригори.

Головна проблема, яка хвилює людей – відсутність прямого транспортного пасажирського сполучення з Лебедином. Фактично, якщо людина не має свого транспорту, то залишається полишена напризволяще, адже добратися до центру ОТГ, не говорячи вже про те, щоб дістатися обласного центру – нереально.

Ще однією нагальною проблемою є відсутність соцпрацівників в селах. Люди літнього віку, які не мають родичів та не можуть себе обходити, просто чекають останніх днів без будь-якої допомоги та підтримки, що теж є просто жахливим і має бути терміново вирішено.

Андрій Мартишко запевнив людей, що на найближчій сесії, яка має відбутися 31 березня, фракція «ЄС» обов’язково підніме порушені питання. «Ми будемо ставити питання про конкретне вирішення цих двох проблем. Мають бути оперативно знайдені ресурси, щоб люди відчули, що про них ніхто не забув та є зворотній зв’язок з центром ОТГ», – наголосив голова фракції «ЄС».