Знову схеми Федорченка: депутат Чепік опублікував подробиці

Міський голова Сум Олександр Лисенко став на бік фірми забудовника голови Сумської обласної ради Федорченко і підписав рішення ради в угоду партійним босам від партії «Слуга народу». Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомляє депутат фракції «Європейська Солідарність» в Сумській міськраді Володимир Чепік.

За його словами, рішення про початок передачі землі забудовнику без аукціону та врахування думки громадськості по вул. Кринична оприлюднено на сайті міської ради.

Цим рішенням більшість міського голови надала зелене світло брудним схемам оформлення земельних ділянок та майна через так званих «чорних реєстраторів». У Федорченко вся схема проходила через Лебединського реєстратора. Саме він зареєстрував право власності за Федорченко на дерев’яний туалет та металевий вагончик. Підставою для реєстрації став запис в реєстр на знесений самим же Федорченко об’єкт нерухомого майна. На сьогоднішній день об’єкти нерухомого майна на землі комунальної власності відсутні.

«Підготував рішення міської ради про скасування дозволу на розроблення проекту землеустрою компанії Федорченко. Подивимось. Чи розберуться депутати з цією аферою від Федорченко?  Чи почують думку сумчан? Чи зупинять земельну аферу?», – резюмував депутат.