«Європейська Солідарність» Краснопільщини вимагає від влади виплатити медикам обіцяні «ковідні надбавки» і пришвидшити процес вакцинації

Більшістю голосів депутати Краснопільської ОТГ підтримали ініціативу фракції «Європейська Солідарність» про звернення до Президента України та Кабінету міністрів України щодо належного соціального забезпечення медичних працівників та недопущення зриву вакцинації проти коронавірусу в Україні.

В Україні триває третя хвиля пандемії, до якої центральна влада знову виявилася не готовою. Якщо у Європі зростання захворюваності стримується розгортанням вакцинації, то Україна в цьому питанні далеко відстала.

Україна стала 95-ою країною в світі, де почалася вакцинація.

При цьому станом на сьогодні МОЗ завезло в Україну таку кількість вакцини, якої вистачить для приблизно 1% українців.

Низькі темпи вакцинації є смертельно небезпечними для багатьох людей, які можуть захворіти новими, більш агресивними штамами вірусу.

Депутати Краснопільської ОТГ вимагають від Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Міністра охорони здоров’я Максима Степанова:

1. Забезпечити повноцінну соціальне забезпечення медичним працівникам, які працюють з хворими на COVID-19.

2. Невідкладно забезпечити громадян України можливістю отримати щеплення проти COVID-19 якісними, сертифікованими у Європейському Союзі вакцинами.