В Сумській обласній раді відбулось рейдерське захоплення влади проросійською «ОПЗЖ», – Ігор Збукарєв

«Слуги народу» в Сумській обласній раді скоїли жахливий злочин, утворивши коаліцію з «Опозиційною платформою – За життя!». Не всі це зафіксували та фактично відбулося рейдерське захоплення влади «Опозиційною платформою – За життя!», Сумську обласну раду очолив не представник «нових обличь», а колишній член Партії регіонів Віктор Федорченко. Про це під час свого виступу з трибуну Сумської обласної ради зазначив депутат фракції «Європейська Солідарність» Ігор Збукарєв.

Він наголосив, за допомогою «слуг народу» проросійська «ОПЗЖ» взяла під контроль Сумську обласну раду і відповідно владу в Сумській області. Маніпулюючи «слугами народу», які виступають статистами, проросйська п’ята колонна керує Сумською обласною радою і «слугами».

«Я звертаюсь до всіх та, в першу чергу, до фракції «Слуга народу». Депутати президентської політсили мають зрозуміти, що радою керують не вони, незважаючи на те, що їх більшість в обласному парламенті, радою керує саме «ОПЗЖ», я яких «слуги» виступають статистами, щоб голосувати по деяких питаннях. У них абсолютно авторитарний керівник, який навряд чи дослухається до думки депутатів «Слуги народу», причому він демонструє це постійно. Тому, хотілось би, щоб це питання було вивчено і депутати «Слуги народу» знайшли в собі політичну волю припинити це рейдерське захоплення обласної ради фракцією «ОПЗЖ», – наголосив депутат.