Депутати «ЄС» вшанували пам’ять воїнів Сумської 27-ї реактивної артбригади

Депутати фракцій «Європейська Солідарність» в Сумській обласній раді та Сумській міській раді вшанували пам’ять героїв-воїнів Сумської 27 реактивної артбригади імені кошового отамана Петра Калнишевського, яка сьогодні відзначає 13-річчя від дня свого створення.

Як наголосив голова фракції «Європейська Солідарність» в Сумській обласній раді Дмитро Нагорний, Сумська 27-а реактивна артбригада за 13 років свого існування стала справжньої гордістю не лише Сумщини, а й всієї України. Важливо зазначити, що як тільки ворог на сході почав свої загарбницькі дії, воїни Сумської 27-ї реактивної артбригади стали пліч-о-пліч з іншими захисниками України, боронячи рідну землю. Відтак, вже 7 років військові 27-ї реактивної артбригади з честю виконують завдання в зоні проведення АТО/ООС.

«Особливо переповнює гордість, що сьогодні у фракції «ЄС» разом з нами в облраді є людина, яка назавжди залишиться в славетній історії 27-ї реактивної артбригади. Мова про полковника Валерія Ісмаілова, який в найтяжчі роки війни з країною-агресором стояв на чолі бригади і з гідністю захищав українські кордони», – зауважив Дмитро Нагорний.