Політичні амбіції взяли гору – звернення Сумської міськради до Кабміну про зміну системи призначення субсидій підтримало лише 17 депутатів

Політичні амбіції взяли гору і депутати Сумської міської ради лише 17 голосами підтримали ініціативу фракції «Європейська Солідарність» щодо звернення до центральної влади з вимогою змінити систему призначення субсидій українцям. Одноголосно таке звернення підтримали всі 6 присутніх депутатів фракції «ЄС».

Також за дане рішення проголосувало 3 депутати «Батьківщини», 1 від «Сили і честі», 6 – від «ОПЗЖ». Прикро, що провладна фракція «Слуги народу» не дала жодного голосу.

«Лише 17 народних обранців вважають важливим питанням соціального захисту своїх виборців. Інші ж, мабуть, вважають дрібним та несуттєвим те, що сотні сумчан залишаться без субсидій. Дякую депутатському корпусу, що роблять усе для народу! Результат, як то кажуть, на табло! – зазначила депутат фракції «ЄС», керівник секретаріату Сумської територіальної організації партії «ЄС» Марина Нагорна, коментуючи голосування в раді.