Контроль за владою та захист інтересів виборців – головна прерогатива опозиції на Сумщині – новообраний заступник голови Сумської облради Валерій Ісмаілов

26 травня на пленарному засіданні Сумської обласної ради під час таємного голосування 38 голосами «за» заступником голови Сумської обласної ради обрано представника «Європейської Солідарності» Валерія Ісмаілова.

Без перебільшення можна сказати, що Валерій Ісмаілов на Сумщині та загалом в Україні знана людина, яка має авторитет та повагу. Перш ніж стати політиком Валерій Ісмаілов пройшов довгий шлях військового, очолював 27-у реактивну артбригаду. Полковник Ісмаілов в найтяжчі роки війни з країною-агресором РФ стояв на чолі бригади і з гідністю захищав українські кордони, після чого очолював військовий комісаріат Сумського ОВК. На місцевих виборах восени Валерій Ісмаілов вів до перемоги обласну команду «ЄС».

Валерій Ісмаілов наголосив, що «Європейська Солідарність» йшла на вибори з головною метою – захистити європейське майбутнє, протидіяти «русскому миру», відстояти децентралізацію та інші важливі реформи впроваджені в Україні за часів п’ятого президента Петра Порошенка. «На виборах «ЄС» отримала достойний результат та сьогодні ми в опозиції до чинної влади, але не здаємося, виконуємо свої обіцянки перед виборцями, не тільки критикуємо, а й контролюємо владу», – зауважив Валерій Ісмаілов.