Мешканці вулиць Ватутіна і Вавілова вже неодноразово зверталися до міської влади, проте досі реакції – нуль

Під час особистого прийому громадян до депутата фракції «Європейська Солідарність» в Сумській міській раді Марини Нагорної звернулися мешканці жителів вулиць Ватутіна та Вавілова. Сумчани порушили досить вагоме питання – біля мосту, який пролягає з Роменської до Центральної міської лікарні, обвалюються пішохідні доріжки і руйнується сам шляхопровід. Для вивчення ситуації депутат вирішила безпосередньо виїхати на місце та поспілкуватися с мешканцями.

Як розповіла Марина Нагорна, ситуація полягає в тому, що цими вулицями щодня проходять десятки сумчан і через те, що свого часу не було зроблено правильні відлив, вимощення, то вода, яка стікає з мосту, постійно підмиває ґрунт. Відтак, підмивається і сам шляхопровід і є аварійним прохід для самих сумчан.

Мешканці вулиць Ватутіна і Вавілова вже неодноразово зверталися до міської влади проте досі реакції – нуль.

«Хочу наголосити, що проблема дійсно є вкрай серйозною, адже мова йде не тільки про аварійний прохід мешканців вище зазначених вулиць, а й про безпеку водіїв, які проїжджають мостом. Вода підмиває саму опору мосту, а це загрожує фатальними наслідками. Тому зроблю все від мене залежне, щоб міська влада, все ж, звернула увагу на це питання і проблема оперативно була вирішена!», – зазначила Марина Нагорна.