Вадим Акпєров: у сумчан розпач і зневіра, адже перед виборами влада роздавала обіцянки про які швидко забула

Голова фракції «Європейська Солідарність» в Сумській міській раді Вадим Акпєров провів особистий прийом громадян. Загалом до Вадима Акпєрова звернулося близько 20 сумчан.

Як зазначив Вадим Акпєров, проблем в місті дійсно вистачає – від вщент розбитих прибудинкових доріг до непрацюючих ліфтів, від аварійних дитячих майданчиків – до відсутності нормального курсування транспорту. Всіх не перелічити, проте є сподівання, що більшість із них, все ж таки, вдасться вирішити.

«В черговий раз найбільше здивувало відношення міської влади до людей, як до виборців. Практично кожен, хто сьогодні прийшов на особистий прийом, розповідав, що перед виборами чинний міський голова Олександр Лисенко разом зі своєю командою роздавав обіцянки під час зустрічей в дворах – оперативно вирішити проблемні питання, запевняв людей, лиш би ті проголосували, як потрібно і ось результат – розпач, зневіра і прохання про допомогу. Чи зроблять люди висновки – покаже час. Проте, роботи у нас попереду ще вистачить!», – зауважив депутат.