Вадим Акпєров: в Сумах транспортний конкурс знову може бути зірвано

За 9 місяців міська влада так і не спромоглася розробити та представити кардинально нову схему пасажирських перевезень, враховуючи нові межі нашого міста. Про це під час засідання сесії Сумської міської ради зазначив голова фракції «Європейська Солідарність» Вадим Акпєров.

Більше того, наголосив депутат, ніхто з міської влади навіть не відреагував на ті пропозиції, які було надано фракцією «Європейська Солідарність» до проекту Програми розвитку пасажирського транспорту на території Сумської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Вадим Акпєров наголосив, було надано 14 конкретних пропозицій щодо нової транспортної схеми. Проте досі нічого в цьому напрямку не зроблено. Міські чиновники ніяк не відреагували на пропозиції і не надали свої міркування.

«Досі невідомо, які саме «міські» маршрути у якості лотів будуть виставлені на майбутній так званий «міський» транспортний конкурс? Які саме «приміські» маршрути, як лоти будуть виставлені на майбутній «приміський» транспортний конкурс. І найголовніше – на підставі якої схеми пасажирських перевезень, схеми руху громадського транспорту міста Суми, буде сформовано ці масиви конкурсних лотів?», – задається питаннями депутат.

Окремо Вадим Акпєров зупинився на питанні – чи планується виставити лоти з маршрутами громадського транспорту з міста Суми до сіл Косівщина, Нижнє Піщане, Стецьківка, Велика Чернеччина? Ключове питання – у чому полягає різниця між цими населеними пунктами, якщо у деякі з них пасажирські перевезення будуть здійснюватися «міськими» маршрутами, а у інші – «приміськими»?

«Як бачимо, на більшість питань у влади досі немає зрозумілих відповідей. Транспортний конкурс знову може бути зірвано», – зауважив Вадим Акпєров.