Відкрите звернення Валерія Ісмаілова та Сумської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність»

Шановна громада!

Ми занепокоєні ситуацією, яка склалася на україно-російському кордоні. Небезпека вторгнення країни-агресора реальна і очевидна.

При цьому ми чітко розуміємо, що в питаннях оборони держави не може бути політики. Має бути виважений підхід та оперативний план дій та, на жаль, досі не бачимо реальних кроків з боку влади по захисту і обороні прикордонної області. Адже Сумщина ймовірно знаходиться на напрямку удару угрупування військ ЗС РФ, що зосереджене в Брянській та Белгородській областях.

562 км спільного кордону, потужний, за своїми спроможностями, склад угрупування вимагає негайного та симетричного реагування на створені  загрози.

Як військовий, який має достатній рівень освіти і досвіду, не можу недооцінювати високий рівень небезпеки, а дивлячись на стан готовності і можливостей сил та засобів на території області, ця загроза – фатальна. Проте, ми готові підставити плече владі і пропонуємо свій план дій:

✔відновити роботу штабу оборони;

✔провести засідання колегії ОДА з визначення основних завдань щодо організації ТрО та супротиву;

✔провести збори голів ГО учасників БД, АТО, ООС, волонтерів;

✔ініціювати проведення командно-штабних навчань з ТрО та цивільного захисту.

Впевненні в розумінні влади в солідарності і об’єднанні всіх сил в боротьбі за суверенітет і цілісність України.