Порошенко: велосипед Голобородька виявився машиною часу, який повернув на Банкову дух Януковича

Увага всього світу зараз прикута для України, однак раніше це була симпатія, співчуття і бажання допомоги. А тепер це шок через те, що в Україну повернулися часи Януковича – про це під час виступу у Печерському суді сказав п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Я пишаюся тим, що Україна з 2014 по 2019 рік рятувала Європу, даючи відсіч Путіну і російській агресії. Всі думали, чим би допомогти. А сьогодні сто камер побачили, як п’ятого Президента України, лідера опозиції не пускають у країну. Виконавці, які виконують замовлення Зеленського, Коломойського, Татарова Смірнова і ось цієї плеяди  майбутніх Вишинських. Це відкидає Україну від тих досягнень і здобутків, які були зроблені за п’ять років», – говорить Порошенко.

«Велосипед Голобородька виявився машиною часу. Тому що заходиш у Печерський суд – і тут Родіон Кіреєв і його безсмертний образ. Як? Він же втік після злочинів, які він зробив і вісім років сидить у Росії?  А от це є відродження його «світлого образу». Заходиш і бачиш процеси, які відбувалися над Луценком, над Тимошенко. Коли лідерів опозиції запроторювали за грати, бо вони заважали Януковичу. Подивишся з вікна – і бачиш на Банковій Януковича, який відродив всю галіматью і юридичний треш, який ми зараз чуємо», – зауважив Порошенко.

«Перше, що зараз питають наші іноземні партнери – як у вас відновилося вибіркове правосуддя? Як зробили таку наругу над верховенством права? Яким чином ви руйнуєте демократію через замовне переслідування опозиції, ветеранів, добровольців? Всіх, кого не любить влада», – зауважує п’ятий Президент.

«Такий вибір був у цього Голобородька – Зеленського, що він, виконуючи вказівки Коломойського, поставив Татарова, який громив Революцію Гідності, знущався над студентами, бив волонтерів, і понабирав весь цей непотріб», – обурився Порошенко.

Петро Порошенко звернувся до представників правоохоронної системи: «запам’ятайте цей день і не ховайте очі. Хочете знати, що таке «державна зрада»? «Державна зрада» нашої команди – це звільнення двох третин окупованого Донбасу, від Сєвєродонецька  і Лисичанська до  Маріуполя. «Державна зрада» – це тоді, коли в солдат не було розгрузок, ні акумуляторів, ні їжі, ні лікування. Створення армії. «Державна зрада» – це боротьба за кожного. Ви кажете, що на окупованій території не треба було підтримувати пенсіонерів, працівників, шахтарів? І не треба було звільняти Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Маріуполь, Краматорськ, Костянтинівку – нічого, бо для вас це відрізаний кусень. Бо для вас Крим і Донбас це не Україна. Для вас це є, як ви там написали, «ЛНР» і «ДНР». Мені соромно, що з таким виконанням злочинних наказів ви сподіваєтеся спокійно спати», – говорить Порошенко.

«Я зараз повернувся з великої кількості європейських столиць, у мене були переговори в Брюсселі, Парижі, Берліні. І в парламентах, і в партійних офісах дуже часто звучало слово санкції. Я почув, що якщо ви будете продовжувати таку лінію поведінки, розправи над опозицією і нехтування права, то доречним стане Акт Магнітського», – нагадав Петро Порошенко.

Лідер партії наголосив, що зараз важливо зберігати єдність на тлі ескалації російської загрози. «Ви зараз цю єдність руйнуєте. Ви розколюєте мою країну. Якби ті зусилля, які спрямовує Зеленський, Татаров, Коломойський і вся його камарілья на боротьбу з опозицією – якби хоча б половина цих зусиль була спрямована на боротьбу з Росією, не стояло б питання, чи нападе Путін, чи ні», – зауважив Порошенко.

«Зараз йдеться не лише про Порошенка. І люди, десятки тисяч людей, які зараз на вулиці, прийшли не Порошенка захищати. Вони прийшли захищати Україну. І вони її захистять», – резюмує п’ятий Президент.