Багатотисячний мітинг на підтримку Петра Порошенка зібрався під Печерським судом

У Києві біля Печерського суду зібрався багатотисячний мітинг на підтримку п’ятого Президента України, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка. Активісти вимагають від влади припинити політичні переслідування в Україні і не повертати державу в часи Януковича. Крім цього, учасники мітингу наголошують, що Україна європейська держава і вони будуть захищати країну від будь-яких спроб здійснення вибіркового правосуддя.

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович закликав Зеленського зосередитися на російській агресії, а не політичних переслідуваннях опозиції.

«Знайдіть в себе сили, поверніть голову на Схід, подивіться що там, орди Москви на кордонах країни. Ви їх не бачите, ви бачите ворога тут, всередині країни. Тут немає ворога, Порошенко не ворог. Зараз не час для суперечок, час єднатися, ліктем до ліктя стояти, щоб зупинити московську орду, яка кожної миті може вторгнутися в Україну. Це те, що ми маємо почути від вас як Верховного Головнокомандувача. Об’єднайте Україну, щоб Путін зрозумів, що сюди не можна лізти. Це ваше завдання як президента і Верховного Головнокомандувача об’єднувати країну. Саме об’єднана країна зможе об’єднати навколо себе світ, саме таку об’єднану країну представив світу Порошенко в 2014 році», – сказав він.

Міністр інфраструктури (2016-2019), член Центральної Ради партії «Європейська Солідарність» Володимир Омелян підкреслив, що Порошенко повернувся боротися за Україну.

«Ми знову у 2013 році. Сьогодні ми виходимо не проти Зеленського, як тоді виходили не проти Януковича. Ми вийшли проти Путіна, бо його бажання єдине – Російська імперія. У нас, на жаль, не президент, а резидент Російської федерації. Він робить все, щоб Україна капітулювала і люди не мали надії, бо він її нахабно вкрав у 2019 році. Але ми нація переможців. Ми перемогли не одну імперію і вистояли не під час однієї окупації, тому ми переможемо і цього разу», – сказав він.

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко наголосив, що справа проти Порошенка безпідставна.

«Щоб вони сьогодні не вирішили, ми вже перемогли. Ми показали, що не боїмося, ми не дали їм арештувати Порошенка в понеділок. А чому це так важливо? Тому, що якщо можна арештувати без жодного доказу п’ятого Президента, то тоді можна арештувати мене, вас, кожну людину в цій державі. І знищити її, тому що вона комусь заважає», – сказав він.

«Тому ми боремося за цінності, ми боремося за долю нашої держави, ми боремося за українську Конституцію, яка передбачає, що всі рівні», – додав Гончаренко.

«Коли весь світ бореться з Путіним, Зеленський бореться з Порошенком, весь світ цим шокований. Але це обов’язково минеться, перемога обов’язково буде за нами, тому що ніхто не здатен перемогти українців і Україну. Тому що Україна – це Європа», – резюмував Гончаренко.


Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв сказав: «Зеленський – це непорозуміння, яке сталося у 2019 році. У 2010 році українці, на жаль, обрали зека. У 2019 році обрали «Зе». Різниця між ними в одну букву і та вже стерлася. Тому що Янукович у 2013 році 10 грудня намагався розігнати Майдан саме в день, коли приїхала заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд. Сьогодні нова беркутня Зеленського намагалася розігнати наш Майдан прямо на очах у держсекретаря США Блінкена».

Крім цього, представники правоохоронних органів почали силове протистояння з мирними протестувальниками і намагалися знести намети, в яких роздавали чай учасникам акції.

У «Європейській Солідарності» закликали владу припинити провокації та не застосовувати силу проти мирного протесту.