Сумчани долучились до багатотисячного мітингу в Києві на підтримку Петра Порошенка

У столиці України біля Печерського суду відбувся багатотисячний мітинг на підтримку п’ятого президента, лідера опозиції Петра Порошенка. Українці абсолютно зі всіх регіонів приїхали до Києва, щоб захистити демократію і висловити протест політичним репресіям. З Сумщини до акції долучились декілька сотень активістів.

Мітингуючі вимагали від влади припинити політичні переслідування в Україні і не повертати державу в часи Януковича. Крім цього, учасники мітингу наголосили, що Україна в 2014-му році твердо обрала європейський вектор розвитку і вони стійко переконані, що вистачить сил захистити країну від будь-яких спроб здійснення вибіркового правосуддя. Зрештою суд відхилив вимоги прокурорів і відпустив Порошенка під особисті зобов’язання. Проте вони вилучили закордонні паспорти, чим обмежили в пересуваннях лідера «ЄС».

Голова Сумської територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність» Вадим Акпєров зазначив, для всіх думаючих людей відразу було зрозуміло – чим насправді керуються в Офісі президента, влаштовуючи замовні справи проти Петра Порошенка.

«Через незаконний судовий вирок Порошенку, Зеленський хоче позбутися свого головного опонента і не допустити його участі на чолі списку «ЄС» у парламентських і в президентських виборах. Та сьогодні навіть кишеньковий суд дав збій – відмовившись приймати незаконне рішення про арешт Порошенка», – зауважив Вадим Акпєров.

Депутат фракції «Європейська Солідарність» в Сумській міськраді Володимир Чепік зазначив, сьогодні українці, які стоять на проєвропейських, продемократичних засадах виграли бій та ще не перемогли в війні.

«В умовах карколомного зростання зовнішньої загрози влада, замість того, щоб консолідувати українське суспільство для протистояння Путіну, розпалює внутрішнє протистояння. Тим самим – необачно і безвідповідально послаблює фронт протидії російській агресії», – зазначив депутат.

Віг висловив сподівання, що до заклику Петра Порошенка про об’єднання дослухаються в таборах інших проукраїнських сил і об’єднаються в єдину опозицію разом з «ЄС».